Bodrum Araba Kiralama1- Nasıl Araba Kiralama Rezervasyon Yapabiliriz ?
www.bodrumarabakiralama.com web sitemizden beğendiğiniz Araba kiralama rezervasyonunu kesinleştirmek için ; Bodrum merkez ve bodrum havalimanındaki ofislerimizi +90 532 302 3425 nolu telefonlardan arayabilir veya mail yoluyla bodrum@bodrumarabakiralama.com bize ulaşabilirsiniz. Rezervasyon sırasında kredi kartıyla hemen ödeme yapmayı kabul ederseniz % 10 indirim istemeyi unutmayın.

2 - Nerelerde kiralık araç teslim alabilirim ?
www.Bodrumarabakiralama.com dan eğer " Havalimanında Teslim " olarak rezervasyon yapılmıs ise bir personelimiz havaalanınında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında ad ve soyadınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır. Rezervasyon yaptırdırdığınız kiralık aracınızı Bodrum yarımadasında herhangi bir otel , marina yada evinizden araç teslim almak istiyorsanız belirtilen adreste araç tesliminiz yapılacaktır. Otelden – marinadan – evden veya limandan teslim aldığınız kiralık aracınızı , extra ücret karşılığında Bodrum – Dalaman veya İzmir havaalanlarından bırakabilirsiniz. Yaz sezonunda yapacağınız Türkiye tatillerinde kiralık araçlarımızı ücret farkını ödeyerek Bodrum – İzmir – dalaman havalimanlarından kiralayabilir , Göcek – Didim – Çeşme – Fethiye veya Marmaris te geri teslim edebilirsiniz.

3 – Araba Kiralama fiyatlarına neler DAHİL ?
Acentamızdan Kiralanan araçlar ile 7 gün ve üstü kiralamalarda sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Bodrum Şehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir.web sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların trafik sigortası ve Rentacar kaskosu ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez. Sitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden yaz sezonunda erken rezervasyon fiyatlarımızdan yararlanmak için olabildiğince önceden rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır.

4 – Kiralık aracın Ödemesi Nasıl Yapılır ?
Bodrum Havalimanında veya bodrum yarımadasında liman – otel – evinizden kiralık aracınızı size teslim eden personelimize, TL, döviz ya da kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 2017 yaz sezonu için yaptıracağınız araba kiralama rezervasyonlarında ücreti kredi kartınızla peşin öderseniz extra % 10 indirim kazanabilir , yaz sezonunda araç kiralama fiyatlarına gelecek zamlardan etkilenmezsiniz.

5 –Kiralık Araba Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim ?
Kiralık Aracınızı alış tarihinizden 3 gün öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta veya telefon ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. İptal durumunda ücret talep etmiyoruz. Bodrum havalimanı ofisimiz yaz kış 24 saat acık olup son dakika rezervasyonlarınızda hizmetinizdedir.

6 - Kiralık araç arızalanırsa ne olur ?
Havalimanından veya adresinizden Araba kiralamanızda teknik problemlerle karşılaşmamanız için kiralık araçlarımızın hepsinin periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yetkili servislerinde yapılmaktadır.araba kiralama filomuzda 2 yaşını geçmiş araba bulundurmuyor , belirli km. lere gelen araçlarımızı sizin güvenliğiniz ve keyifli bir araba kiralama deneyimi yasamanız için devamlı yeniliyoruz. Buna rağmen kiralık arabanızda bir arıza veya problem olduğu takdirde aracınızı bodrum havalimanı veya yarımadanın her noktasında en kısa zamanda degiştiriyoruz. Kiralık arabalarımız her kira öncesi kontrolden geçmekte , problemsiz bir Rentacar deneyimi yaşamanız için devamlı olarak periyodik bakımları yapılmaktadır. Kendi kullanmış olduğunuz araçlarınızdan daha bakımlı ve güvenli kiralık araçlarımız sizleri bekliyor.

7 - Acil durumlarda nasıl iletişim kurulabilir ?
Hafta içi saat 08:00 ile 21:30 arası + 90 252 524 5050 ya da 7 gün 24 saat cep telefonundan +90 532 302 3425 nolu telefonlardan kiralık araç yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

8 – Kiralık Araba ile Kaza durumunda ne yapılmalıdır ?
Herhangi bir kaza halinde Kiralık Araba olay yerinden hareket ettirilmeden, 154'den trafik polisine ulaşılmalıdır. Yaralamalı ve hasarlı kazalardan kasko ve sigorta şirketleri mutlaka sürücünün ehliyetini , Trafik polisinden kaza raporunu , alkol raporu ve kazaya karışan diger araçların sürücü ehliyet - ruhsat - trafik sigortalarının fotokopileri alınmalıdır. Kasko ve sigorta şirketlerinin araba kiralama şirketlerinden 48 saat içinde evrak talebi olduğundan kaza veya hasar durumunda lütfen ofislerimizi arayarak bilgi veriniz.

9 - Kiralanan araba başkası tarafından kullanılabilir mi ?
En az 2 yıllık gecerli bir ehliyete sahip, minimum 25 yasında herkes araba kiralayabilir, beraber seyahat eden diğer kişilerde ehliyetlerini araç teslimde ibraz etmek ve araç kiralama kontratına bilgileri kaydettirmek şartıyla kiralık arabamızı kullanabilir. ARABA kiralama şirketlerinin sahip olduğu araçlar RENT a CAR kaskolu olduğu için 25 yaş sınırı ve minimum 2 yıl ehliyet şartı tüm araba kiralama şirketlerinde aynıdır. Kiraladıgınız aracın kasko ve trafik sigortalarını kiralama rezervasyonu yapmadan önce kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

10 – Araba Kiralamada LASTİK – CAM – FAR sigortası
Araba kiralama sektöründe yoruma açık konulardan biride rezervasyon yapıp gelip aracınızı teslim alırken size sorulacak olan LCF sigortası istiyormusunuz sorusudur? KASKO ve Sigorta şirketlerinde KİRALIK araçların camları yoldan taş gelmesine karsı sınırsız olmak üzere kaskoludur. Lastik veya farlar için hiçbir kaskoda ayrı olarak böyle bir teminat bulunmamasına karşılık , KİRALIK ARABA sektöründe müşterisini suiistimal edenler tarafında çıkartılan LCF sigortası satılan bir police yoktur. ARABA kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken LCF sigortası denen olmayan bu sigorta için günlük olarak 5-10 euro karsılıgı 15-30 tl civarında bedeller istenmekte ; araç kiralama bedeline ilave edilen bu tip extra sigorta satmaylada kiralama bedeli şişirilmektedir.

11 – SON yıllarda çoğalan Araba Kiralama işi yapanlar hakkında:
Son yıllarda cok hızlı büyüyen araba kiralama sektörü ; beraberinde haksız rekabetide getirmiş , yaz sezonunun gelmesiyle havalimanı , otel veya şehirlerin merkezinde herkes araba kiralama işi yaptığını söyleyerek ; şahsi kullandıkları araçlarını ve komşusunun – akrabasının araçlarını yasadışı olmasına rağmen ticari olarak kiraya vermektedirler. Bu tip iş yapan kişilerin dükkan kirası , sabit telefonu , belediye ruhsatı , vergi kaydı , ssk , trafik sigortası , Rentacar kaskosu gibi masrafları olmadığı için fiyatları şirketlere göre daha düşüktür. Bu tip araç kiralamada alınan riskin büyüklüğü gözönüne alınırsa ARABA KİRALAMA rezervasyonu yapmadan önce aracın şahıs aracı olup olmadığı kontrol edilmeli ve özellikle Rentacar kaskosu olup olmadığı sorulmalıdır. Şahıs aracı kiralamak Türk ticaret kanununa göre hem kiralayan hem kiracı için suçtur. Maliye veya vergi dairesi denetlemelerinde şahıs aracı kiralayanlarada 6.000 TL den başlayan para cezaları kesilmekte Ve savcılığa da suç duyurusunda bulunulmaktadır. Kiralamış olduğunuz şahıs aracıyla herhangi bir kaza yapmanız durumunda karşı tarafın tüm hasarlarını ve tazminatlarını baştan ödemeyi kabul ediyor ; rent acar kaskosu olmadığı için de en buyuk riski almış oluyorsunuz.

12- Neden bizden ARABA KİRALAMALISINIZ? FARKIMIZ ?
www.Bodrumarabakiralama.com websitesinin sahibi olan acentamız 1990 yılından bugüne ; havalimanı , bodrum merkez ve bodrum marinadaki 3 ofisiyle araba kiralama , günlük turlar, mavi tur - tekne kiralama , havalimanı transferi servislerini 27 senedir aralıksız hizmet veren TURSAB kayıtlı A grubu seyahat acentasıdır. Acentamız , yat kiralama şirketimiz , ve araba kiralama şirketimiz Bodrum Ticaret odası ; Bodrum Deniz Ticaret Odası , Milas Ticaret odası ve TÜRSAB üyesi olup tüm faaliyetlerimiz kayıt altındadır. Siz değerli Bodruma tatile gelen misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için uzman kadromuzla yıl boyunca ofislerimiz açıktır. Kiralık arabalarımızda trafik sigortası ve Rent a car kaskosu yükümlülüklerimizi sigorta sektörünün en büyük şirketlerinden ALLİANZ sigortadan yaptırıyoruz. Araba kiralamalarınızda kasko ve trafik sigortası sorunu yaşamamak adına Bodrum tatilinizdeki tüm ihtiyaçlarınız için telefon veya maillerinizi bekliyoruz.
bodrum@bodrumarabakiralama.com + 90 532 3023425