Bodrum Araba Kiralama


Bodrum – Çeşme Transfer hizmetlerimiz Bodrum Merkez veya Bodrum Yarımada’dan, Bodrum Havalimanından Çeşmede oteliniz, eviniz veya istediğiniz herhangi bir adrese veya Çeşme’den Bodrum da istediğiniz herhangi bir adrese transferlerinizdir. Telefon veya email vasıtası ile operasyon ekibimize yaptıracağınız Bodrum – Çeşme transfer rezervasyonuna uygun olarak size tahsis edilmiş bir aracımız transfer saatinde sizleri istediğiniz noktadan alacak ve gideceğiniz yere transferinizi sağlayacaktır. Bodrum dan Çeşmeye Transferlerimizde istekleriniz ve kişi sayınıza göre binek araç, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Midibüs ve Otobüslerimiz mevcuttur.

Yolcu taşımacılığı yapmak için kullanılan araçların ve aracı kullanan şoförün özel sertifikaları ve belgeleri olması zorunludur. BodrumTour olarak Bodrum – Çeşme arasında transfer hizmeti verdiğimiz bütün araç ve bu hizmeti veren şoförlerimizin belgeleri bulunmakta ve isteyen müşterilerimize seyahat öncesinde sunulmaktadır. Güvenli ve konforlu bir seyahat için bu belgeleri mutlaka kontrol etmenizi hatırlatmak isteriz. Bodrum – Çeşme veya Çeşme – Bodrum transferleriniz için 24 saat hizmet veren telefon numaramız ve ilgili arkadaşlarımız aracın transfer saatinde gelmesi ve sizlerin konforlu bir şekilde seyahatiniz tamamlanıncaya kadar kontrol etmektedir.

Bodrum – Çeşme veya Çeşme – Bodrum Transferinizde görevli personelimiz varsa bagajınızı yerleştirdikten sonra kapınızı açar ve konforlu seyahatiniz başlamış olur. Gitmek istediğiniz adrese ulaştığınızda personelimiz, araçtan inmeniz esnasında kapınızı açar var ise bagajınızı teslim ettikten sonra iyi günler diler ve böylelikle transfer hizmetiniz tamamlanmış olur.
İyi Yolculuklar Dileriz.