Bodrum Araba Kiralama


Bodrum ve çevresinde küçüklü büyüklü binlerce otel bulunmaktadır. Bodrum Havalimanı, Bodrum Otogar, Marina veya Bodrum da herhangi bir adresten gideceğiniz otele veya kaldığınız otelden havalimanı, otogar veya başka bir adrese transferlerinizi gerçekleştirebiliriz. Bütün transferlerimizde özel yolcu taşıma belgeli binek araç, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter , Midibüs ve Otobüs alternatiflerimiz vardır ve operasyondaki arkadaşlarımız kişi ve bagaj sayınıza göre sizlere uygun aracı yönlendireceklerdir. Bodrum – Otel veya Otelden – Bodrum transferleriniz için 24 saat hizmet veren telefon numaramız ve ilgili arkadaşlarımız aracın transfer saatinde gelmesi ve sizlerin konforlu bir şekilde seyahatiniz tamamlanıncaya kadar kontrol etmektedir.
Bodrum , Yalikavak , Gümbet , Bitez , Turgutreis, Torba , Türkbükü , Yalıçiftlik ve Didim Altınkum , Akbük ve Bozbük teki tüm otellere Bodrum havalimanı veya marinadan transferleriniz için lütfen bizi arayın.
Telefon veya email ile yapmış olduğunuz rezervasyona istinaden transfer aracınız istediğiniz saat ve yerde hazır olacaktır. Şoför arkadaşımız bagajlarınızı alacak ve araca yerleştirecek ve yolculuğunuz başlayacaktır.
İyi Yolculuklar Dileriz.