Bodrum Araba Kiralama


Bodrum havalimanı transfer hizmetlerimiz, otelden – marinadan – evinizden veya herhangi bir adresten Bodrum Havalimanına veya Bodrum Havalimanından gitmek istediğiniz herhangi bir adrese transferlerinizdir. Telefon veya email vasıtası ile yapmış olduğunuz rezervasyona uygun olarak size tahsis edilmiş bir aracımız transfer saatinde sizleri karşılayacak ve gitmek istediğiniz noktaya ulaşımınızı sağlayacaktır. Bodrum havalimanı transferlerimizde kişi sayınıza ve isteklerinize bağlı olarak binek araç, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Midibüs ve Otobüslerimiz mevcuttur. Yolcu taşımacılığı yapmak için kullanılan araçların ve aracı kullanan şoförün özel sertifikaları ve belgeleri olması zorunludur.

BodrumTour olarak transfer hizmeti verdiğimiz bütün araç ve bu hizmeti veren şoförlerimizin belgeleri bulunmakta ve isteyen müşterilerimize seyahat öncesinde sunulmaktadır. Güvenli ve konforlu bir seyahat için bu belgeleri mutlaka kontrol etmenizi hatırlatmak isteriz. Havalimanı transferleriniz için 24 saat hizmet veren telefon numaramız ve ilgili arkadaşlarımız aracın transfer saatinde gelmesi ve sizlerin konforlu bir şekilde seyahatiniz tamamlanıncaya kadar kontrol etmektedir.

Bodrum Havalimanı Transferinizde görevli personelimiz, bagajınızı yerleştirdikten sonra kapınızı açar ve seyahatiniz başlamış olur. Gitmek istediğiniz adrese ulaştığınızda hizmet personeli, araçtan inmeniz esnasında kapınızı açar var ise bagajınızı teslim ettikten sonra iyi günler diler ve böylelikle transfer hizmetiniz tamamlanmış olur.
İyi Yolculuklar Dileriz.