Bodrum – İzmir Merkez ve İlçeleri Transfer hizmetlerimiz Bodrum Merkez, Bodrum Marina veya Bodrum Yarımada’dan, İzmir merkez, havalimanı veya ilçelerine veya İzmirde istediğiniz bir adresten Bodrum da istediğiniz herhangi bir adrese transferlerinizdir. 24 saat hizmet veren telefonlarımız veya email vasıtası ile operasyon ekibimize yaptırabileceğiniz Bodrum – izmir transfer rezervasyonu doğrultusunda size tahsis edilmiş özel aracınız transfer saatinde sizleri istediğiniz adresten alacak ve gideceğiniz adrese transferinizi sağlayacaktır.

Transferlerimizde özel yolcu taşıma belgeli binek araç, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Midibüs ve Otobüslerimiz mevcuttur ve araçlarımız yine transfer aracınız özel belgeli şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Güvenli ve konforlu bir seyahat için bu belgeleri mutlaka kontrol etmenizi hatırlatmak isteriz. Kişi sayınız ve istediğiniz özelliklere uygun olan aracımız konusunda operasyon merkezindeki arkadaşımız sizlere yardımcı olacaktır.
Bodrum – İzmir veya İzmir – Bodrum transferleriniz için 24 saat hizmet veren telefon numaramız ve ilgili arkadaşlarımız aracın transfer saatinde gelmesi ve sizlerin konforlu seyahatiniz tamamlanıncaya kadar kontrol etmektedir. İyi Yolculuklar Dileriz.